Predplatné
Prihlásiť sa
Žilinský Štandard

Tip na víkend: Festival Skaly prinesie množstvo slovenských aj zahraničných mien

305799075_598869111799760_8068292136182866118_n Festival Skaly prinesie množstvo slovenských aj zahraničných mien. Foto: Festival Skaly

RAJECKÉ TEPLICE – Tento víkend budú Rajecké Teplice žiť multižánrovým hudobným festivalom Skaly v areáli kempu Slnečné Skaly. Festival bude trvať 18. a 19. augusta. Hudba, umelci, workshopy, dobré jedlo a mnoho ďalšieho navodí správnu festivalovú atmosféru.

Na pódiu sa predstaví niekoľko známych slovenských interpretov ako napríklad Para, Billy Barman, Le Payaco či Vidiek. Zo zahraničia prídu napríklad Tantrum Desire, MNDSCP, Vandal či Wingz.

Mix hudobných žánrov je pre tento festival typický. Vďaka tomu si každý príde na svoje. Aby vám počas koncertov „nevyhrávalo“ v žalúdku, o hladné bruchá sa postará zóna Žilinského street food parku. Tam nájdete hot-dogy, palacinky, burgre a mnoho ďalších dobrôt.

Kto sa pred festivalom nestihne ostrihať, k dispozícii bude dokonca barber. Organizátori mysleli aj na tých, ktorí sa ráno zobudia stuhnutí. V areáli sa bude nachádzať masér. Okrem toho bude počas festivalu prebiehať zážitkové maľovanie, street art, remeselný trh, interaktívny stánok plný hier, ktoré si budete môcť zapožičať.

Zdroj: Festival Skaly


Vanesa Čuriková