Táto posledná fotka Vaša Patejdla trhá srdce

SLOVENSKO – Do hudobného neba odišiel veľký talent a skromný človek. Takto o ňom hovoria všetci, ktorí ho poznali. Vašo Patejdl bude chýbať nielen svojej rodine, ale aj známym, ktorí ho poznali a milovali.

Úmrtie hudobníka Vaša Patejdla veľmi ťažko doľahlo na muzikanta a speváka Petra Nagya. Ten na svojej sociálnej sieti zverejnil spoločnú fotku, ku ktorej pridal krátky komentár. „Len pred troma týždňami sme stáli na spoločnom pódiu. Toto je posledné foto zo šatne s tebou kamarát a obdivovaný kolega. Šťastný let do krásneho nekonečna. Vašo, je mi smutno… Budeš nám veľmi chýbať,“ napísal spevák.

Posledná fotografia pred smrťou Vaša Patejdla so spevákom Petrom Nagyom. FOTO: FB/Peter Nagy

Už na poslednej fotografii je jasné, že Vašo bojoval s chorobou. Jeho tvár je zostarnutá a vychudnutá. I napriek tomu sa vedel usmievať a nedával najavo, že jeho zdravotný stav je vážny. Nikto však netušil, že tak skoro odíde do nebeského a hudobného raja.

Vašo Patejdl náhle zomrel vo veku 68 rokov v sobotu skoro ráno. Podľa zistení Žilinského Štandardu by sa pohreb tejto legendárnej speváckej osobnosti mal konať v piatok 25. augusta.


Ďalšie články