101-ročná pani Anna: Čiperná, veselá a plná života

381042349_648865310719756_2462996180266956650_n ani Anna Koberová zo Žiliny je úžasná žena, ktorá je inšpiráciou pre nás všetkých. FOTO: Mesto Žilina

ŽILINA – Pani Anna Koberová zo Žiliny je úžasná žena, ktorá je inšpiráciou pre nás všetkých. Jej 101. narodeniny sú skutočným míľnikom a dôkazom toho, že život môže byť naplnený a radostný aj v pokročilom veku.

Je úžasné, že pani Koberová je stále taká čiperná a veselá. Je to dôkaz toho, že životný elán a pozitívny prístup môžu byť veľkou silou. Jej záľuby v čítaní, prechádzkach a politike sú tiež skvelým príkladom toho, že aj v starobe je možné mať aktívny život.

Pani Aničke zablahoželal aj primátor Žiliny Peter Fiabáne. FOTO: Mesto Žilina

Pani Koberovej želáme pevné zdravie a ešte veľa radosti zo života. Je nám cťou, že môžeme byť súčasťou jej životného príbehu.

Tu je niekoľko konkrétnych vecí, ktoré nás na pani Koberovej inšpirujú:

  • Jej energia a vitalita sú úžasné. Vek je len číslo a ona je toho živým dôkazom.
  • Jej pozitívny prístup k životu je inšpirujúci. Je vždy veselá a optimistická, aj keď prežila veľa zmien a životných prekážok.
  • Jej záľuby a aktivizmus sú dôkazom toho, že aj v starobe je možné žiť naplnený a aktívny život.
  • Jej vek nebude brániť ísť k volebnej urne a odovzdať hlas svojej obľúbenej strane.

Pani Koberová je skutočným príkladom toho, že život môže byť krásny a radostný v každom veku. Jej príbeh je inšpiráciou pre nás všetkých.


Ďalšie články