Máte nepotrebné veci? Darujte tým, ktorí to potrebujú

feeling-2446129_1280 ilustračné foto: pixabay

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO – Blížia sa Vianoce a vy môžete ukázať svoje dobre srdiečko a darovať veci, ktoré už tak nepotrebujete. Práve tým rodinám, ktoré sú v núdzi spravíte radosť a hlavne im pomôžete s tým, čo si oni nemôžu dovoliť kúpiť.

Občianske združenie OZ Spoločne v Kysuckom Novom Meste pravidelne pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú. Na združenie sa teraz obrátilo množstvo rodín so žiadosťou o pomoc, ktoré v tejto chvíli nedokáže združenie splniť. „Preto sa obraciame na vás s vierou, že nám pomôžete ako vždy. Je toho viac, čo potrebujeme a to hrnce menšie, aspoň dva väčšie aj s pokrievkami, varešky, naberačky, plastové misky a taniere,“ prosí za všetky rodiny členka združenia Helena Hollá.

Okrem kuchynských pomôcok by združenie privítalo botasky veľkosť 34, 35, 36, 37, 38 hlavne chlapčenské, ale môžu byť aj dievčenské, posteľné obliečky a plachty, uteráky a kuchynské utierky. „Sme si vedomí, že žiadame toho dosť veľa, ale keď sa dáme dokopy, každý niečo doma pohľadá, určite pomôžeme viacerým rodinám, ktoré to najviac potrebujú,“ dodáva pani Helena.


Ďalšie články