Opitý muž nadáva okoloidúcim a poškodzuje zaparkované autá. Ľudia majú strach

Opitý muž nadáva okoloidúcim a poškodzuje zaparkované autá. Ľudia majú strach Ilustračný obrázok. Foto: Istock

NÁMESTOVO – Obyvateľov Námestova v časti Brehy trápi muž, ktorý údajne verbálne útočí na okoloidúcich a podľa fotografií poškodzuje aj zaparkované autá.

Na sociálnych sieťach sa nakrátko objavili fotografie a videá muža, ktorý údajne poškodzoval zaparkované autá. Čo všetko stojí za jeho vyčíňaním, nie je isté, podľa zdrojov Žilinského Štandardu však mužovi nie je cudzí alkohol.

„Dennodenne ho tu vídame ako pod vplyvom alkoholu obťažuje ľudí. Včera sa hodil našej susede do auta keď parkovali. Taktiež im poškriabal auto. Sedáva tu pri detskom ihrisku,“ uviedla pre Žilinský Štandard žena, ktorá býva v blízkosti, no želá si zostať v anonymite.

Muž vraj pravidelne manipuluje s cudzími autami. Zatiaľ však nikto z obyvateľov nepodal trestné oznámenie. Foto: tip čitateľa

Muž sa pravidelne prechádza po ulici Slnečná, kde svojím správaním obťažuje ľudí. Podľa našich informácií má ísť o muža z Ukrajiny, ktorý v tejto časti býva. „Mali sme zhasnutú cigaretu v mriežke na aute. On sa dotýka cudzích áut, dvíha stierače a podobne. Neviem, či to môžem označiť ako ničenie áut, no pravidelne sa okolo nich pohybuje so zapaľovačom. Keď sme na neho z okna kričali aby odišiel, tak vybral kľúče a začal ukazovať smerom k nám,“ prezradila nám znepokojená žena.

Podľa jej slov ide o princíp, ľudia sa prirodzene boja o svoje autá, častokrát aj o svoju bezpečnosť. Oslovili sme aj Mestskú políciu Námestovo s tým, či je spomínaná časť pod dohľadom kamier a či sa na muža už niekto sťažoval. Na vyjadrenie zatiaľ čakáme, po jeho obdržaní ho pridáme do článku.


Ďalšie články