Pri dopravnej nehode v Žiline vyhasol mladý život

Pri dopravnej nehode v Žiline vyhasol mladý život Pri dopravnej nehode v Žiline vyhasol mladý život. Foto: Polícia SR - Žilinský kraj/Facebook

ŽILINA – Život 32-ročného motocyklistu si vyžiadala dopravná nehoda, ktorá sa stala v piatok (17. 5.) podvečer na križovatke Priemyselnej a Cestárskej ulice v Žiline.
        

„Tridsaťročný ročný vodič viedol jazdnú súpravu zloženú z ťahača a návesu po Priemyselnej ulici. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin, pri odbočovaní jazdnej súpravy vľavo na Cestársku ulicu došlo v križovatke k zrážke s motocyklom, ktorý viedol 32-ročný vodič. Pri nehode utrpel motocyklista zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ uviedol hovorca Peter Ondák z komunikačného oddelenia Krajského riaditeľstva policajného zboru (KR PZ) v Žiline.


        

Alkohol u vodiča nákladného motorového vozidla nezistili. U nebohého muža vykonajú pitvu. Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá, premávku odkláňali na náhradnú trasu.

(tasr)


Ďalšie články