Smútok v rodine známej speváčky: nečakaná smrť mladého Patrika

Smutná správa: Zomrel dlhoročný poslanec a člen krajského zastupiteľstva Foto: Štandard

ŽILINA – Rodina obľúbenej interpretky Simy Magušinovej (rodenej Martausovej) prežíva veľký smútok. Patrik Magušin, len 16-ročný brat jej manžela Michala Magušina, nečakane zomrel.

Pátranie po Patrikovi, ktoré vyhlásili v nedeľu, sa skončilo tragicky. Chlapca hľadali od nedeľného poludnia, keď ho naposledy videli v mieste jeho trvalého bydliska. „Dňa 2. júna v čase okolo 16:55 prostredníctvom mobilného telefónu kontaktoval rodinných príslušníkov, ale odvtedy nepodal o sebe žiadne informácie a miesto jeho pobytu bolo neznáme,“ uviedla žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Pátranie ukončili v utorok s najhorším možným výsledkom. Čo sa mladému chlapcovi stalo osudným, zatiaľ nie je jasné. Ján Magušin, brat Michala Magušina, zverejnil smútočné oznámenie na sociálnej sieti. „S hlbokým zármutkom oznamujeme, že náš milovaný syn, brat, vnuk, pravnuk, synovec, kamarát Patrik Magušin nás navždy opustil dňa 2. júna vo veku 16 rokov,“ napísal.

Príbuzní a priatelia sa so zosnulým chlapcom navždy rozlúčia 7. júna. Rodina prežíva hlboký zármutok a smútok z tejto nečakanej straty.

Parte Patrika Magušina. Foto: Ján Magušin/Facebook

(Zdroj: cas.sk)


Ďalšie články